
Акумулятор мотоциклетний гелевий MSU YTX4L-BS 12V 4Ah
750 ₴
- В наявності
+380 (97) 078-27-94
Менеджерповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор мотоциклетний гелевий MSU YTX4L-BS 12V 4Ah призначений для мототехніки, в якій передбачене використання акумулятора з маркуванням YTX4L-BS. Модель має напругу 12V та ємність 4Ah.
Гелевий тип акумулятора використовується для мотоциклів, скутерів, квадроциклів та іншої мототехніки відповідно до параметрів штатного акумулятора. Маркування YTX4L-BS можна використовувати для підбору сумісної заміни.
Корпус акумулятора виконаний у герметичному форматі. Акумулятор не потребує доливання електроліту в процесі експлуатації, якщо це передбачено конструкцією моделі.
Основні характеристики:
-
тип товару: акумулятор мотоциклетний
-
тип акумулятора: гелевий
-
бренд: MSU
-
модель: YTX4L-BS
-
напруга: 12V
-
ємність: 4Ah
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSU |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 6490 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
