Технологія Silica Heat Optimal – унікальний склад гуми з кремнієкислотним наповнювачем у протекторі забезпечує прекрасне зчеплення з дорогою під час спеки та зливи, високу зносостійкість. Посилене центральне ребро забезпечує курсову стійкість, високу маневреність та безпеку руху на високій швидкості. Мультирадіусний малюнок протектора з оптимальною плямою контакту гарантує максимальне зчеплення, рівномірну зношеність малюнка протектора та більш високий пробіг. Захист боковини на молекулярному рівні. Унікальний склад гумової суміші (високоструктурний техвуглець у комбінації із захисною групою Santoflex 6 PPD від озонового та атмосферного старіння) забезпечує захист від бічних ударів та порізів, зберігаючи еластичність боковини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Premiorri |
| Країна виробник | Україна |
| Індекс навантаження шини | 82 |
| Індекс швидкості | H |
| Висота профілю шини | 70 |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 175 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Зовнішній діаметр шини | 13" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага1 | 7.4 |
| Д1 | 680 |
| Ш1 | 175 |
| В1 | 680 |
| Тип авто | легкове |
| Тип шини | безкамерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴

